Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

NICK BURKHARDT (David Giuntoli)

Nick Burckhardt

Hlavní hrdina Nick Burkhardt je detektiv z oddělení vražd v Portlandu. Jeho teta Marie (Kate Burtonová) mu prozradí, že je potomkem rodu lovců, kteří si říkají Grimmové a bojují s nadpřirozenými bytostmi. I předtím, než se u něj projevily nové schopnosti, měl talent rychle se rozhodovat a dedukovat minulost a motivace pachatelů. To se mu hodí, když se musí postavit nadpřirozenu. Má přítelkyni Juliette a chce ji požádat o ruku.

 

MONROE (Silas Weir Mitchell)

MonroeMonroe má spoustu znalostí o nadpřirozených bytostech. Aby ne, když je jednou z nich! Jenže se napravil a už se jako zlý vlk nehoní za dívenkami v červených čepičkách. Zprvu trochu neochotně pomáhá Nickovi s jeho případy a stanou se přáteli.

 

 

HANK GRIFFIN (Russel Hornsby)

Hank Griffin

Hank je Nickův parťák z oddělení vražd a stejně jako Juliette netuší, že je Nick Grimm. Sarkastický Hank má za sebou alespoň čtyři manželství a je Nickovým nejbližším kamarádem.

 

 

 

JULIETTE SILVERSTON (Bitsie Tulloch)

Juliette Silvertonová

Veterinářka Juliette Silverstonová je Nickova dlouholetá přítelkyně. I když tetička Marie Nickovi radila, aby Julii pro její vlastní bezpečí opustil, rozhodne se s ní zůstat. Jen odložil žádost o ruku, než trochu více prozkoumá svůj nový život Grimma.

 

 

Kapitán SEAN RENARD (Sasha Roiz)

Sean RenardKapitán Sean Renard velí policejnímu oddělení v Portlandu, a je tudíž Nickovým nadřízeným. Jenže se zdá, že je členem jakéhosi neznámého spolku, kterému Nick dost překáží.

 

 

Zdroj: http://www.edna.cz/grimm/postavy/